Kobieca sesja biznesowa w studio, zdjęcie biznesowe na kanapie

Kobieca sesja wizerunkowa w studio

Sesja biznesowa to nieodłączny element nowoczesnej kampanii marketingowej każdej firmy. Dobre zdjęcie to czasem więcej niż tysiąc słów, dlatego każda kobieta działająca w biznesie potrzebuje profesjonalnej sesji wizerunkowej, która będzie wspierała jej działania. Zwłaszcza w biznesie budowanym na marce osobistej.

POTRZEBUJĘ JEDNEGO ZDJĘCIA BIZNESOWEGO  – CZY NA PEWNO?
Dzisiaj działania marketingowe to już nie tylko zdjęcie profilowe na Linkedin i jeden portret na stronie www. Działania marketingowe dzisiaj to social media, blogi, posty, artykuły, rolki, wydarzenia. Wszystkie wymagają obrazków – to dlatego, że jesteśmy wzrokowcami!  Profesjonalne zdjęcie, czasem uzupełnione ciekawą grafiką, najlepiej  przyciągnie uwagę czytelnika. Dobrze dobrany portret wzmocni ponadto Twój wizerunek profesjonalisty i eksperta. Prowadzenie marketingu w internecie wymaga regularności – trudno jednak używać ciągle jednego i tego samego zdjęcia. Choćby najładniejsze – wkrótce się opatrzy i znudzi. Warto więc w trakcie jednej sesji zapewnić sobie BOGATY PAKIET ZDJĘĆ, który wystarczy na dłuższy czas i posłuży do różnych celów promocyjnych. To dlatego przed sesją poprosimy Cię o kilka informacji na temat Twojej działalności, zapytamy o potrzeby i planowane działania w zakresie reklamy, i doradzimy.

WIĘCEJ ZDJĘĆ, WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI!
1) RÓŻNORODNE STYLIZACJE:  Trzy różne style i oblicza jednej osoby – dlatego używając zdjęć do różnych przeznaczeń, osiągniemy każdorazowo oczekiwany efekt. Inne zdjęcie wybierzemy jako profilowe,  inne na potrzeby konferencji czy publikacji na temat nowości w Twojej firmie.
2) RÓŻNE KADRY pasują do różnych przeznaczeń. Piony na rolki, relacje / poziomy na posty lub banery z tekstem /kwadraty na insta i profilowe.
Ponadto zbliżenia i szersze kadry, ujęcia w różnych pozycjach.
3) TŁA Pełna gama od białego do głębokiej czerni plus niebieskie, butelkowe i brązowe.
4) REKWIZYTY: komórka, kanapa, biurko, laptop, filiżanka kawy. Urozmaicają i nadają zdjęciom styl bardziej reportażowy – kadry dzięki nim wydają się jakby złapane w trakcie pracy, niepozowane.

Kobieca sesja biznesowa w studioKobieca sesja biznesowa w studio, zdjęcie kobiety z komórkąKobieca sesja biznesowa w studio, zdjęcie kobiety na kanapieKobieca sesja biznesowa w studio, zdjęcie kobiety na kanapie patrzącej na komórkęKobieca sesja biznesowa w studio, portret businesswoman w zielonej sukienceKobieca sesja biznesowa w studio, zdjęcie kobiety w czarnej sukience casualowejKobieca sesja biznesowa w studio, zdjęcie kobietyKobieca sesja biznesowa w studio, zdjęcie wizerunkowe w czerwonej bluzceKobieca sesja wizerunkowa w studio, zdjęcie biznesowe w czerwonej bluzceKobieca sesja biznesowa w studio, zdjęcie biznesowe przy biurkuKobieca sesja biznesowa w studio, zdjęcie biznesowe przy biurku

Chcesz przeczytać jak się przygotować do kobiecej sesji biznesowej?  Więc zajrzyj  TU

 

Zobacz pozostałe posty

Sesja biznesowa w biurze, zdjęcia sytuacyjne w biurze Kraków

Zdjęcia biznesowe w biurze

Aby zrobić dobre zdjęcia biznesowe na stronę www nie musimy zawsze szukać przestrzennych wnętrz nowoczesnych biurowców. Realizując sesję dla Klaudii Gajewskiej i jej firmy PERSONAL EDUCATION (wyszukiwarka korepetycji)  dysponowaliśmy miłym kameralnym…

Sesja wizerunkowa Zarządu Duolife SA

Sesja biznesowa Członków Zarządu Duolife SA została zaplanowana przez nas w najdrobniejszych szczegółach.  Dobrze przemyślana lokalizacja zapewniła nowoczesne  i jednocześnie różnorodne miejsca zdjęć. Odpowiednio dobrana kolorystyka garderoby pozwoliła na subtelne…