JAK PRACUJEMY

IWASZKO Fotografia – jesteśmy zespołem dwojga fotografów z 15 letnim doświadczeniem w fotografii  portretowej i wizerunkowej; mamy własne Studio w Krakowie. Ciekawi nas fotografia ludzi i uważamy, że każdemu można zrobić interesujący portret.

PRZED SESJĄ FOTOGRAFICZNĄ
Na początku współpracy spytamy na czym Ci zależy, jakich zdjęć oczekujesz. A także do jakich celów będziesz ich potrzebować. Powyższe informacje pomogą nam doradzić i zaplanować sesję dopasowaną do Twoich potrzeb, z odpowiednio dobranym miejscem i pomysłem. Znając ilość fotografowanych osób, łatwiej nam będzie oszacować czas trwania sesji i optymalnie ją wycenić.  Napisz lub zadzwoń aby otrzymać cennik Twojej sesji biznesowej.


Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik jak przygotować się do sesji, znajdziesz go w zakładce FAQ.

GDZIE MOŻEMY ZROBIĆ SESJĘ?

1. Po pierwsze w naszym STUDIO fotograficznym, w Krakowie przy ul. Prądnickiej 12. Zapraszamy w dogodnych godzinach, po wcześniejszym umówieniu terminu.


2. Nasz sprzęt jest mobilny, więc w krótkim czasie jesteśmy również w stanie urządzić profesjonalne STUDIO u Ciebie. Pozwala to na przykład sprawnie sfotografować duży zespół ludzi nie dezorganizując ich pracy.


3. Biznesowa SESJA W PLENERZE  dobranym do charakteru Twojej pracy i wizualnie współgrającym z projektem Twojej strony internetowej. Pomożemy wybrać optymalną lokalizację do zdjęć, np. nowoczesną architekturę itp.


4. Sesja wizerunkowa WE WNĘTRZACH Twojej firmy pozwoli z kolei przedstawić Cię w naturalnym otoczeniu miejsca pracy, opowie też więcej o Twojej firmie i pozwoli klientom lepiej Cię poznać. Czasem sesję możemy poprzedzić wizytą na miejscu, by lepiej się do niej przygotować  i zaplanować ujęcia. Pracujemy na terenie całej Polski.

JAK WYGLĄDA SESJA
Podczas zdjęć sprawimy, że przed obiektywem poczujesz się komfortowo, nawet, jeśli na co dzień nie lubisz się fotografować. Wypróbujemy wiele różnych ujęć, aby w efekcie wybrać te optymalne i na fotografii pokazać Cię z jak najlepszej strony. W trakcie sesji pomoże Ci asystentka, która zadba o szczegóły, poprawi wygląd garderoby, fryzurę, przypudruje.


Z bogatego materiału zdjęciowego, jaki powstaje w trakcie sesji, będziesz mógł z naszą pomocą sam wybrać swoje najlepsze zdjęcia. Zamówione fotografie będą następnie poddane cyfrowej obróbce i retuszowiChętnie wykorzystamy naszą wiedzę i pomysły, by razem stworzyć dla Ciebie zdjęcia, które będą wspierały Twój biznes. Zapraszamy do kontaktu i ustalenia terminu sesji.