sesja biznesowa dla kancelarii

Sesja wizerunkowa dla kancelarii prawnej – co warto wiedzieć?

Dla niektórych grup zawodowych biznesowa sesja portretowa to już niemal konieczność. Należą do nich z całą pewnością prawnicy i adwokaci. Trudno dziś wyobrazić sobie nowoczesną stronę kancelarii prawnej bez galerii zdjęć. Są to zwykle portrety partnerów imiennych, ale równie często, zdjęcia całego zespołu pracowników.

Sesja wizerunkowa – jak się do niej przygotować, co warto wiedzieć?   

MIEJSCE SESJI
Sesję portretową dla kancelarii można zorganizować w odpowiednim studio fotograficznym, w siedzibie kancelarii, czyli w naturalnej przestrzeni biurowej, w którym pracuje się na co dzień. Ale trzecią, często najciekawszą opcją, jest zorganizowanie sesji w plenerze. Odpowiednio dobrana przestrzeń, jak na przykład wykorzystana poniżej architektura krakowskich sądów, potrafi doskonale podkreślić wiarygodność i nowoczesność kancelarii. Zdjęcia dodatkowo zyskują dzięki temu przestrzeń, i dynamikę. która często jest niemożliwa do osiągnięcia w biurach usytuowanych w starych kamienicach.

UBIÓR
Do sesji biznesowej warto wybrać garderobę, w której dobrze się czujemy, ale jednocześnie taką, która oddaje charakter naszej  pracy. Zawsze sprawdzą się eleganckie, stonowane kolory. Dla panów, by wyglądać profesjonalnie i elegancko, optymalnym rozwiązaniem jest zwykle ciemny, gładki garnitur, w kolorze granatowym, grafitowym, do tego krawat i ew. poszetka.  Panie, jeśli chcą podkreślić strojem swoją osobowość czy kreatywność, mogą sobie pozwolić na większą swobodę w kwestiach fasonu czy koloru. Bardzo istotne jest natomiast, by każdy element garderoby był dopasowany do figury i dobrze leżał.
Więcej informacji, jak się przygotować do sesji znajduje się w zakładce FAQ.

Poniżej biznesowa sesja wizerunkowa dla kancelarii prawnej z Krakowa Borucki i Długosz Radcowie Prawni, z którą mamy przyjemność współpracować od kilku lat.