Chińskie stroje historyczne – zdjęcia do książki

Ta sesja portretowa w studio to była prawdziwa fotograficzna przygoda! Sesję zrealizowaliśmy dla Magdaleny Greli-Chen, pani asystent i doktora nauk humanistycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu.  (Dla pozostałych pracowników Instytutu również mieliśmy przyjemność organizować sesję portretową  – zdjęcia profilowe na stronie www Instytutu ).

Te bajkowe zdjęcia będą ilustrowały książkę na temat strojów chińskich, która wkrótce zostanie wydana. Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć książkę i efekty sesji w postaci jej ilustracji!
Na fotografiach przedstawiamy kostiumy zarówno damskie, jak i męskie, choć czasem naprawdę trudno je odróżnić (na pierwszym zdjęciu strój wojownika, na trzecim zbroja). Jesteśmy zachwyceni dbałością pani Magdaleny o detale, a także makijaż i fryzury zgodne z panującą modą w danym okresie historycznym.

 

Iwaszko Fotografia sesja fotograficzna historycznych strojów chińskich

 

Pozostałe posty

Sesja biznesowa w biurze, zdjęcia sytuacyjne w biurze Kraków

Zdjęcia biznesowe w biurze

Aby zrobić dobre zdjęcia biznesowe na stronę www nie musimy zawsze szukać przestrzennych wnętrz nowoczesnych biurowców. Realizując sesję dla Klaudii Gajewskiej i jej firmy PERSONAL EDUCATION (wyszukiwarka korepetycji)  dysponowaliśmy miłym kameralnym…

Sesja wizerunkowa Zarządu Duolife SA

Sesja biznesowa Członków Zarządu Duolife SA została zaplanowana przez nas w najdrobniejszych szczegółach.  Dobrze przemyślana lokalizacja zapewniła nowoczesne  i jednocześnie różnorodne miejsca zdjęć. Odpowiednio dobrana kolorystyka garderoby pozwoliła na subtelne…