Sesja biznesowa IWASZKO Fotografia

Sesja wizerunkowa dla Beef&Chef i szefa kuchni Wojciecha Korfela

Biznesowa sesja wizerunkowa  dla firmy Beef & Chef.   Na zdjęcia zaprosiliśmy naszych Gości  do  naszego studia fotograficznego w Krakowie. Postawiliśmy na klasyczne portrety biznesowe na czarnym tle, ponieważ idealnie pasują do branży gastronomicznej i kolorystyki firmy. (Firma specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości mięsa wołowego i produktów premium z wołowiny dla restauracji, foodtrucków i sklepów).

Partnerem firmy jest  WOJCIECH KORFELjeden z najbardziej doświadczonych szefów kuchni w Polsce.
Jest laureatem prestiżowej nagrody Prix au Chef de l’Avenir 2019 Chef Przyszłości. Swoje doświadczenie zdobywał w najlepszych gwiazdkowych restauracjach w Wielkiej Brytanii, m.in w kultowym The Fat Duck w Bray wyróżnionym 3 gwiazdkami Michelin. Po powrocie do Polski objął stanowisko Senior Sous Chefa w atelier Amaro. Przez ostatnie 4 lata jako Chef Patron stał na czele Restauracji Prologue w Gdańsku. Naprawdę miło nam było gościć w studio taką osobistość świata gastronomii.

Sesja fotograficzna Wojciecha Korfela

Podczas sesji panowie z pasją i zaangażowaniem  opowiadali o swojej pracy, aż chciałoby się skosztować ich steków i burgerów. Widać, że tworzą zgrane i uzupełniające się trio. Trzeba też  przyznać, że równie świetnie prezentują się na fotografiach.

portret biznesowy w studio Iwaszko Fotografia

KLIKNIJ W LINK I ZOBACZ INNĄ CIEKAWĄ MĘSKĄ SESJĘ W STUDIO

 

 

Pozostałe posty

Sesja biznesowa w biurze, zdjęcia sytuacyjne w biurze Kraków

Zdjęcia biznesowe w biurze

Aby zrobić dobre zdjęcia biznesowe na stronę www nie musimy zawsze szukać przestrzennych wnętrz nowoczesnych biurowców. Realizując sesję dla Klaudii Gajewskiej i jej firmy PERSONAL EDUCATION (wyszukiwarka korepetycji)  dysponowaliśmy miłym kameralnym…

Sesja wizerunkowa Zarządu Duolife SA

Sesja biznesowa Członków Zarządu Duolife SA została zaplanowana przez nas w najdrobniejszych szczegółach.  Dobrze przemyślana lokalizacja zapewniła nowoczesne  i jednocześnie różnorodne miejsca zdjęć. Odpowiednio dobrana kolorystyka garderoby pozwoliła na subtelne…