Profesjonalny wizerunek w internecie – zdjęcia dla Kliniki Negocjacji Alexa Barszczewskiego

Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą z od lat ugruntowaną pozycją na rynku czy początkującą firmą, dbanie o profesjonalny wizerunek w mediach jest tak samo ważne. Dzieje się tak, ponieważ  dobrze zrobione zdjęcia prezentują potencjalnym klientom Twoją markę, świadczą o nastawieniu do biznesu i jakości produktów i usług.
Jako przykład niech posłuży poniższa sesja wizerunkowa.

Alex Barszczewski, międzynarodowy konsultant w szeroko rozumianym zakresie sprzedaży i negocjacji biznesowych, z prawie 30 letnim doświadczeniem.
Karolina Gorczyca-Barszczewska, adwokat działający w obszarze zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, prowadzi kancelarię www.kgb-adwokaci.pl.

Wspólnie tworzą Klinikę Negocjacji Alexa Barszczewskiego (www.klinikanegocjacji.pl).
W jej ramach wspierają przedsiębiorców organizując warsztaty podnoszące kwalifikacje w negocjacjach z klientami, w oparciu o rzeczywiste kazusy uczestników.

Oboje, świadomi znaczenia marki osobistej, postawili na profesjonalne zdjęcia, które pomagają im w budowaniu w sieci wizerunku eksperta. Fotografie wspaniale uzupełniają liczne publikacje w serwisach internetowych, tworząc ciekawy content i powodując, że ich marka jest jeszcze bardziej rozpoznawalna.

Z Karoliną i Alexem mieliśmy już przyjemność współpracować wcześniej. Miło nam, że zaprosili nas ponownie do wspólnej sesji, jak zawsze bardzo sympatycznej. Dziękujemy i życzymy powodzenia w ich projektach biznesowych i nie tylko.