JAK PRACUJEMY

IWASZKO Fotografia – jesteśmy zespołem dwojga fotografów z 15 letnim doświadczeniem w fotografii  portretowej i wizerunkowej i Studiem w Krakowie. Ciekawi nas fotografia ludzi i uważamy, że każdemu można zrobić interesujący portret.

PRZED SESJĄ
Rozpoczynając współpracę przede wszystkim spytamy na czym Ci zależy, jakich zdjęć oczekujesz. Naszym celem jest indywidualnie zaplanowana sesja, dopasowana do Twoich potrzeb, z odpowiednio dobranym miejscem i pomysłem.  Zapytamy też do jakich celów będziesz potrzebować zdjęć, a znając ilość fotografowanych osób, w tym pań, łatwiej nam będzie oszacować czas trwania całej sesji, wraz z jej przygotowaniem.
Powyższe informacje pomogą nam zaproponować Ci optymalnie oszacowany cennik sesji biznesowej.


JAK WYGLĄDA SESJA
Podczas zdjęć sprawimy, że przed obiektywem poczujesz się komfortowo, nawet, jeśli na co dzień nie lubisz się fotografować. Wypróbujemy wiele różnych ujęć, aby w efekcie wybrać te optymalne i na fotografii pokazać Cię z jak najlepszej strony. Z bogatego materiału zdjęciowego, jaki powstaje w trakcie sesji, będziesz mógł z naszą pomocą sam wybrać swoje najlepsze zdjęcia. Zamówione fotografie będą następnie będą poddane cyfrowej obróbce i retuszowi.

GDZIE MOŻEMY ZROBIĆ SESJĘ?

Po pierwsze w naszym STUDIO fotograficznym, w Krakowie przy ul. Prądnickiej. Zapraszamy w dogodnych godzinach, po wcześniejszym umówieniu terminu.

Nasz sprzęt jest mobilny, więc w krótkim czasie jesteśmy również w stanie urządzić profesjonalne studio u Ciebie. Pozwala to na przykład sprawnie sfotografować nawet duży zespół ludzi nie dezorganizując ich pracy.


Sesja wizerunkowa  w siedzibie Twojej firmy pozwoli z kolei przedstawić Cię w naturalnym otoczeniu miejsca pracy, opowie też więcej o Twojej firmie i pozwoli klientom lepiej Cię poznać. Czasem sesję możemy poprzedzić wizytą na miejscu, by lepiej się do niej przygotować  i zaplanować ujęcia. Pracujemy na terenie całej Polski.


Jeśli nie zdecydujesz się na sesję ani w studio ani w swojej siedzibie, chętnie pomożemy Ci w doborze innego miejsca, pasującego do charakteru Twojej pracy i wizualnie współgrającego z projektem Twojej strony internetowej. Wiele sesji realizujemy w plenerze lub nowoczesnych wnętrzach.

Przygotowaliśmy też dla Ciebie kilka wskazówek JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI, znajdziesz je w zakładce FAQ. Podczas samej sesji pomoże Ci asystentka, która zadba o szczegóły, poprawi wygląd garderoby, fryzurę, przypudruje. Współpracujemy też z profesjonalnymi makijażystkami i stylistami.


Fotografujemy zawodowo już od 15 lat i cieszy nas, że przy dużym doświadczeniu, udaje nam się nie wpadać w rutynę. Chętnie wykorzystamy naszą wiedzę i pomysły, by razem stworzyć dla Ciebie zdjęcia, które będą wspierały Twój biznes. Zapraszamy do współpracy.

O NAS – JAK PRACUJEMY

IWASZKO Fotografia

Ciekawi nas fotografia ludzi i uważamy, że każdemu można zrobić interesujący portret. Na sesji bardzo ważne jest dla nas by sprawić, abyś przed obiektywem czuł się komfortowo, nawet, jeśli na co dzień nie lubisz się fotografować. Każdemu zdjęciu poświęcimy optymalną ilość czasu, wypróbujemy różne ujęcia, aż do osiągnięcia najlepszego efektu.

Poznaj szczegóły naszej oferty