Plenerowa sesja wizerunkowa

Pełna harmonii i spokoju plenerowa sesja wizerunkowa. Delikatna i uduchowiona, ale to nadal sesja biznesowa. Zrealizowaliśmy ją dla Arona, właściciela platformy społecznościowej oferującej pomoc w zakresie rozwoju duchowego, wsparcia w życiu osobistym i w biznesie.

Całą sesję  starannie przemyśleliśmy i zaplanowaliśmy, aby dopasować ją do duchowego charakteru platformy.  Zdjęcia utrzymaliśmy w delikatnym, pastelowym stylu, dlatego wcześniej starannie wybraliśmy miejsce sesji tak, aby w tle dominowały naturalne, relaksujące materiały: drewno i zieleń. Całości dopełnia odpowiednio dobrana garderoba w kremach i błękitach.

W efekcie powstały naturalne, subtelne portrety w otoczeniu przyrody, idealnie pokazujące oczekiwany wizerunek Arona, jako przewodnika duchowego i coacha.

Sesja wizerunkowa w plenerze IWASZKO FotografiaSesja wizerunkowa w plenerze IWASZKO FotografiaSesja wizerunkowa w plenerze IWASZKO FotografiaSesja wizerunkowa w plenerze IWASZKO FotografiaSesja wizerunkowa w plenerze IWASZKO FotografiaSesja wizerunkowa w plenerze IWASZKO FotografiaSesja wizerunkowa w plenerze IWASZKO Fotografia

Sesja zrealizowana dla Aronhome.pl